הגוף אולי עוד לא התרגל למאמץ ההליכה הממושך בהרים והיום הזה (השני בטרק) לא הולך להקל עליו. היום מתחיל בעלייה רצופה מלה קונטמין עד בקתת בונהום. גם בתנאים רגילים העלייה לא פשוטה, על אחת כמה וכמה בתנאי מזג אוויר לא אופטימליים. במהלך היום מומלץ לעשות הפסקה קצרה בבקתת נאנט בוראנט. למטיבי לכת, מומלץ לסטות מהמסלול (הלוך בעלייה, חזור בירידה) לאגם יפה, Lac Jovet, ולעשות הפסקה על שפת האגם.
מהפיצול לאגם ממשיכים במגמת עליי העד מעבר הרים בונהם. שם, אם לא יהיה קפוא מדי תוכלו לעשות עצירה של כמה דקות ולאחר מכן להמשיך עוד הליכה לא ארוכה עד לבקתת בונהם – במקרה שאתם ישנים שם. או להמשיך בירידה ללה שפיו.
המסלול הרשמי למקטע הוא מלה קונטמין עד לה שפיו. אבל הרבה אנשים מגיעים עד בקתת בונהום (בקתה בעלת תנאים קצת ספרטניים) וכך חוסכים ירידה מתישה לעמק. דבר זה מומלץ בעיקר אם למחרת צפוי מזג אוויר שמאפשר מעבר ב Col de Fours וכך תמנעו לגמרי מהירידה ללה שפיו.
יש כאלה שמגיעים ביום זה עד בקתת לה מוטס, דבר שמאריך את היום ומומלץ רק בשני תנאים: אתם בכושר מצוין ותנאי מזג האוויר מאפשרים לעבור במעבר ההרים Col de Fours.